We zijn deze middag te gast bij Tricorp in Gilze voor de Algemene Ledenvergadering met aansluitend een borrel. GRIC-leden hebben per e-mail inmiddels een uitnodiging met de stukken voor de ALV ontvangen.
We beginnen de middag met de jaarvergadering waarin het bestuur verantwoording aflegt over het gevoerde beleid over 2025 en inzicht geeft in de financiën. Je kunt je vragen en opmerkingen kwijt en waar nodig invloed uitoefenen op het beleid van de vereniging. Daarna is er weer voldoende ruimte om onder het genot van een hapje en een drankje collega-ondernemers te ontmoeten, samenwerking te vinden, inspiratie op doen en nieuwe contacten te leggen!
Programma
15.45 uur: Inloop
16.00 uur: Algemene Ledenvergadering GRIC
16.45 uur: Rondleiding Tricorp
17.15 uur: Netwerkborrel
Datum: donderdag 5 maart 2026
Genodigden: GRIC-leden met partner/collega*
Locatie: Tricorp, Hercules 22, 5126 RK Gilze
Aanmelden kan vanaf nu via het aanmeldformulier
Geef s.v.p. bij je aanmelding aan of je om 16.00 uur aanwezig bent bij de ALV of pas om 16.45 uur bij de rondleiding of om 17.15 uur bij de netwerkborrel!
* stemrecht tijdens de ALV is voorbehouden aan 1 persoon per lidmaatschap.
———————————————————————————————————————————————————————————————————————
We geven het definitieve aantal deelnemers na sluitingsdatum van de aanmelding door aan de locatie. Als je, na inschrijving, onverhoopt toch niet aanwezig kunt zijn vragen we je dan ook vriendelijk dit tijdig (uiterlijk zondag 9 februari) aan ons door te geven. Op deze manier krijgen je collega‐ondernemers een juiste deelnemerslijst, kan de locatie/organisatie een goede planning maken en maakt de vereniging geen kosten voor leden die niet aanwezig kunnen zijn!
Helaas zijn wij genoodzaakt om kosten in rekening te brengen bij een no-show.
———————————————————————————————————————————————————————————————————————